About


Deprecated: Korzystanie z class-oembed.php uznawane jest za przestarzałe od wersji 5.3.0! Zamiast tego użyj wp-includes/class-wp-oembed.php. in /home/laboratory/domains/aktuell.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5050

About us

Putting America Back to Work!

With more young entrepreneurs now than ever before in the history of our country, we figured they all need a nice workplace!

This is what our coworkings are all about!Free WiFi

As far as we know Internet makes work possible!

Tea

We are proud to be providing
courtesy refreshments!

Coffee

Drink espresso or cappuccino while working!

Cookies

Enjoy your working stay at our place while eating!

Computers

Every single rental fee comes with a free laptop!

Xerox

Print the stuff you need at our place, for free!

[tm-pg-gallery id=”1692″][/tm-pg-gallery]

Inspiring Feedback!

People who work at our coworkings love it so much they leave frank feedback!


Jestem przekonana, że Pani Iwona jest najlepszą nauczycielką języka niemieckiego, nie spotkałam nikogo lepszego. Z całą pewnością stwierdzam, że wszyscy którzy trafią do Pani Iwonki nauczą się perfekcyjnie języka niemieckiego i będą bardzo zadowoleni. Wykonuje swą pracę profesjonalnie i z wielką pasją oraz zaangażowaniem, nie ma nikogo lepszego. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Polecam

Zajęcia z Panią Iwoną wspominam bardzo miło, atmosfera jest przyjemna, a zajęcia interesujące. Można w łatwy i szybki sposób nauczyć się i polubić język niemiecki. Polecam!

Apply for a Job!

We are always looking for new people to fill our positions either as administrative or facility-maintenance personnel, or as one of our managers for either of our locations!