NASI LEKTORZY

Iwona Wołowiec

Język niemiecki to moja pasja, którą chętnie dzielę się z innymi. Wybrałam zawód germanistki i to była bardzo dobra decyzja: studia licencjackie na Akademii Świętokrzyskiej (dziś znanej jako Uniwersytet Jana Kochanowskiego) w Kielcach oraz magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Aleksandra Hase

Jestem studentką germanistyki z ogromnym zamiłowaniem do języków obcych. Posiadam doświadczenie z różnymi grupami wiekowymi, zajęciami indywidualnymi i w grupach. 

Kilka lat bycia lektorem nauczyło mnie jak niezwykle dużą rolę na zajęciach odgrywa atmosfera i budowanie motywacji ucznia, dlatego stawiam na indywidualizm i dopasowanie materiałów do potrzeb.

Barbara Hase

Ukończyłam Filologię Germańską na Uniwersytecie Szczecińskim, miałam też możliwość odbycia jednego semestru germanistyki w Technische Hochschule Darmstadt / Niemcy . Przez lata pracy skupiałam się na nauczaniu młodzieży ze szkoły średniej, ale nieobca jest mi praca z osobami dorosłymi lub małymi dziećmi.

Berenika Płaszczyńska

Ukończyłam kierunek filologii germańskiej na Uniwersytecie Opolskim. Od wielu lat z pasją wykonuję zawód nauczyciela języka niemieckiego. W mojej pracy uczyłam osoby w różnym wieku, zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe. Uwielbiam podróżować do krajów niemieckojęzycznych, aby szlifować moje umiejętności językowe. Zapraszam na moje zajęcia!

Alicja Zając

Język niemiecki to przede wszystkim moje hobby, które niezmiennie realizuję, bez względu na czas i siły. Zarówno moje życie zawodowe, jak i prywatne kręci się wokół języka niemieckiego. Mimo iż nie pracuje w zawodzie nauczyciela uwielbiam dzielić się moją wiedzą i zarażać innych zamiłowaniem do tego pięknego języka.

Agata Żmirska-Zbroniec

Z wykształcenia jestem magistrem filologii germańskiej i angielskiej. Językiem niemieckim posługuję się od siódmego roku życia. Przez wiele lat mieszkałam w Niemczech. Język niemiecki jest moją pasją. Jestem szczęśliwą mężatką, mamą trzech wspaniałych synów. Naszymi wspólnymi zamiłowaniami są podróże i sport.

Dominika Szenk

Dominika Szenk

Dawno, dawno temu, kiedy udało mi się podebrać bratu telewizor, oglądałam niemieckie talk showy i Stefana Raaba. Nie bałam się najstraszniejszej nauczycielki niemieckiego w mieście. Specjalnie zapisałam się do jej klasy. Na wakacjach w Niemczech dużą część obozowego kieszonkowego zostawiałam w księgarni. Nauczyłam się na pamięć mnóstwa punkowych piosenek. Tak mi już zostało…